İşte Marvel’ın en sevilen oyuncusu!

Gündem Sinema/Dizi

Avengers: Sonsuzluk Savaşı gişe rekorları kırarken, ünlü oylama sitesi ranker.com’un yaptığı en sevilen Marvel oyuncusu anketi de sonuçlandı.

Avengers: Sonsuzluk Savaşı, vizyona girmesinden kısa bir süre sonra Star Wars: Güç Uyanıyor’u tahtından etmiş ve ABD’de 250 milyon dolarla tüm zamanların açılış rekorunu kırmıştı… İzleyicilerin Türkiye’de de yoğun ilgi gösterdiği filmle ilgili ranker.com anket yaptı ve en sevilen Marvel oyuncularını belirledi. Sonuçlar ise bir hayli şaşırtıcı! 200 bine yakın kişinin oyladığı ankette birinci sıra, Marvel Sinematik Evreni’ni başlatan Iron Man’i canlandıran Robert Downey Jr. ‘ın oldu. İkinci sırada Hugh Jackman’ı bekleyenleri ise şaşırtıcı bir sonuç bekliyor! İkinci sırayı beklenenin aksine, X-Men serisinde Profesör X’in gençliğini canlandıran James McAvoy aldı…

Hugh Jackman ise listede kendisine üçüncü sırada yer buldu. Loki’yi canlandıran Tom Hiddleston’ın beşinci sırada oldupu listede, nam-ı değer Kaptan Amerika Chris Evans dokuzuncu, ilk Örümcek-Adam Tobey Maguire ise 13. sırada yer aldı. Black Panther ile büyük bir fan kitlesi edinen Chadwick Boseman ise kendisine şimdilik 67. sırada yer bulabildi.

 

İrem Kuşoğlu

irem@sosyalem.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir